Teknoloji

GTA 6 ile İlk Kez Diziye Gelen Kadın Karakter: İşte Karakterlerin Detayları

 
Rockstar Games tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak olan GTA serisinin yeni oyunu GTA 6 için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Yeniden ortaya çıkan bilgilere ve sızıntılara göre oyunda iki farklı oynanabilir karakter bulunuyor. Bu karakterlerden biri erkek, biri kadındır. Kadın karakter ilk kez GTA serisinde yer almaya hazırlanıyor.
 
GTA 6’da yer alacak karakterlerin detayları
 
 
 
Oyunun tarihine damga vurmayı amaçlayan GTA 6’da oynanabilir iki karakter bulunuyor. Erkek karakterin adı Jason’dır. Jason için, Amerikan tarihinde yanlış çift olarak bilinen Bonnie’nin ortağı Clyde’dan ilham aldı.
 
Öte yandan kadın karakterin adı Lucia’dır. Dizide ilk kadın karakter olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Lucia, 1930’ların başında bir banka soyguncusu olan Bonnie’den ilham almış ve karakterin seslendirmesini Alexandra Echavarri yapmıştır. Ayrıca Lucia isimli karakter de bir İspanyol olarak oyuncuların karşısına çıkmayı bekliyor.
 
Öte yandan GTA 6 şu anda geliştirme aşamasında. Ne yazık ki Rockstar, şu ana kadar oyuna ait bir sahne veya oynanış görüntüsü yayınlamadı.
 
Peki, bu karakterlerin bu detaylarını beğendiniz mi?
 

 

geyveajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu