Haber

Başkan Böcek EMITT Fuarında

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu yıl İstanbul’da 27. kez düzenlenen dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katıldı. Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde kurulan Antalya Turizm Koruma ve Geliştirme Bölgesi Altyapı Hizmet Derneği (ANTAB) çatısı altında fuarda yer alan Antalya standı, ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Antalya Turizm Koruma ve Geliştirme Bölgesi Altyapı Hizmet Derneği Başkanı Muhittin Böcek, Antalya’nın tanıtımına katkı sağlamak amacıyla dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan EMITT 2024’te Antalya’yı tanıtıyor. Lider Böcek, bürokratlarıyla birlikte İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen EMITT Fuarı’nın açılışına katıldı.

ANTALYA STANDINA YOĞUN İLGİ

Antalya, fuara Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde kurulan ANTAB çatısı altında katılıyor. Turizm sektörünün buluşma noktası olan fuarda, Önder Muhittin Böcek öncülüğünde Antalya en güzel haliyle tanıtılıyor. Antalya’nın ilçeleri farklı özellikleriyle fuara katılarak şehrin tanıtımına katkı sağlıyor. Lider Muhittin Böcek, EMITT Fuarı’nda Antalya ve ilçe stantlarında misafirlerini ağırlayarak Elmalı’ya özgü helva ikramında bulundu.

ANTALYA’YI EN KEYİFLİ ŞEKİLDE TANITACAĞIZ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, EMITT’in dünyanın dört bir yanından katılımcıları, tıbbi işletmecileri, turizm şube temsilcilerini ve tatilcileri bir araya getiren bir fuar olduğuna dikkat çekerek, standla Antalya’yı dünyaya en keyifli şekilde tanıtacaklarını söyledi. fuarda açıldılar. Önder Böcek, Antalya’nın geçen yıl tüm zamanların turizm rekorunu kırdığını belirterek, “16 milyonu yabancı, 10 milyonu yerli olmak üzere 26 milyon ziyaretçiye ev sahipliği yapan Antalya olarak 2024 yılında daha fazla ziyaretçinin olduğu bir turizm dönemi umut ediyoruz. Turizmciler hem istihdam hem de döviz geliri açısından ülkemize önemli katma değer sağlıyor. Burada bulunan tüm kurum, kuruluş ve turizm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. 2024 yılının turizm açısından verimli ve kazançlı bir yıl olmasını diliyorum. Dünyanın her yerinden misafirlerimizi Antalya’da ağırlıyoruz” dedi.

EMITT Fuarı 9 Şubat 2024 tarihine kadar ziyaretçilere açık kalacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu